skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева ќе сведочи пред Русковска во 10 часот во вторник
Јанева негира дека дала наредба за претрес на обвинителите
Обвинителот Рустеми сведочи во ОЈО
Стефанова за комуникацијата меѓу Јанева и Камчев: Не сум експерт за криминал
Скопје и Софија ја интензивираат соработката во одбраната
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

ЛЕТОТО ЗАПОЧНА: Новите фотки на Лила Филиповска во бикини се празник за очи (ФОТО)

ЛЕТОТО ЗАПОЧНА: Новите фотки на Лила Филиповска во бикини се празник за очи (ФОТО)
  • 14.05.2018

Летото започна, а доказ за тоа е познатата водителка Лила Филиповска која веќе започна со ставање фотографии на социјалните мрежи, а на кои позира покрај море и во бикини.

Атрактивната Филиповска викендот што измина го искористи да ги фати првите топли зраци кај нашиот јужен сосед, а од фотографиите може само да се заклучи дека Лила и ова лето ќе изгледа  повеќе од секси.

Погледнете ги фотките:

Back To Top