skip to Main Content

ЛЕТОТО ЗАПОЧНА: Новите фотки на Лила Филиповска во бикини се празник за очи (ФОТО)

ЛЕТОТО ЗАПОЧНА: Новите фотки на Лила Филиповска во бикини се празник за очи (ФОТО)
  • 14.05.2018

Летото започна, а доказ за тоа е познатата водителка Лила Филиповска која веќе започна со ставање фотографии на социјалните мрежи, а на кои позира покрај море и во бикини.

Атрактивната Филиповска викендот што измина го искористи да ги фати првите топли зраци кај нашиот јужен сосед, а од фотографиите може само да се заклучи дека Лила и ова лето ќе изгледа  повеќе од секси.

Погледнете ги фотките:

Back To Top