skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Денеска во 18 часот седница на ЦО на СДСМ за кадровските промени
Последен ден од изборите во ЕУ, првичните резултати пред полноќ
Од среда започнува пријавувањето за социјална помош во центрите
Торонто влезе во големото НБА финале
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Кошаркар ја запроси Дара Бубамара, а таа го остави на цедило!

Кошаркар ја запроси Дара Бубамара, а таа го остави на цедило!
  • 12.11.2018

Дара Бубамара го остави 17 години помладиот кошаркар Немања Безбрадиќ, и тоа во момент кога ја запросил.

-Дара Бубамара беше заљубена во Немања, но не беше спремна за брак. Веднаш штом ја праша да се омажи за нејзе таа одлучи да му раскине затоа што сфати дека не сакаат иста иднина. Тој сака брак и да формира семејство, а нејзе кариерата и е приоритет. Веќе два пати се мажеше и не сака да почнува трет брак- откри извор близок до пејачката.

Пејачката позади себе има два брака и реши дека повеќе нема да се мажи. што отворено му го кажа и на младиот кошаркар. Затоа неговото запросување непријатно ја изненади.

Поранешниот маж Милан Кесиќ, со кој го има синот Константин, се израдувал кога слушнал дека пејачката е повторно слободна. Тој наводно пробал да се смири со нејзе, но наидол на ладен туш.

 

 

 

 

 

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top