skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Католиците го слават Велигден
Граѓаните го избираат петтиот претседател, прв на Република Северна Македонија
Охрид, Дебар и Ново Село избираат градоначалници
За победа во прв круг потребни 904.066 гласови, во вториот 723.253
МВР подготвено да обезбеди достојна и безбедна изборна атмосфера
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Ким Кардашијан: Пиев екстази додека го снимав порно филмот! (ФОТО)

Ким Кардашијан: Пиев екстази додека го снимав порно филмот! (ФОТО)
  • 15.04.2019

Најпознатата светска старлета и порно ѕвезда Ким Кардашијан открива детали за своето бурно минато. Нејзините филмови за возрасни не биле направено како што сите мислеле, сепак таа пиела стимуланси.

Ким сите ги шокираше кога јавно призна дека во текот на првата свадба конзумирала дрога.

-Секогаш кога ќе земам екстази правам нешто ново. Кога прв пат се мажев бев на екстази, а другиот пат снимав ексклипицтно-видео. Се чини дека само лоши работи се случуваат кога ќе ги земам.- низ смеа изјави Ким.

 

View this post on Instagram

 

POOSH.COM TOMORROW

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Ким Кардашијан откри дека нејзината сестра и ги крадела наочарите.

-Бевме на Хаваите и видовме продавница Кристијан Диори, никој не работеше внатре. Се чинеше како да сме во дивина, продавницата целосно се чинеше дека е напуштена.- зборуваше Ким и низ смеа додаде дека Клои имала голеба желба да добие наочари од Диор па ги зела и излегла од продавницата- зборува старлетата.

 

 

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top