skip to Main Content

Карлеуша со уникатен ултра модерен изглед

Карлеуша со уникатен ултра модерен изглед
  • 07.10.2019

Јелена Карлеуша објави фотографија на својот инстаграм-профил на која позира во елегантна тоалета која целосно e „прилепена“ за нејзиното тело, а најинтересниот дел е токму оној во пределот на градите, кој го прави синиот сатенски фустан доста ризичен за носење.

Back To Top