skip to Main Content

Карлеуша со нова објава: Јас сум силна жена, зашто силна жена ме израсна (ФОТО)

Карлеуша со нова објава: Јас сум силна жена, зашто силна жена ме израсна (ФОТО)
  • 25.04.2019

Поп пејачката Јелена Карлеуша се наоѓа во центарот на скандалите околу наводниот развод од својот сопруг Душко Тошиќ.

Имено, после порно аферата со фудбалерот Огнен Врањеш, следеше смртта на нејзината мајка Дивна Карлеуша, но не за толку долго се појавија нови информации дека Душко се разведува од балканската дива.

Новата објава на Јелена Карлеуша на својот Инстаграм профил ја „размрда“ јавноста. Таа напиша: „Јас сум силна жена, затоа што силна жена ме израсна“.

Се шпекулура дека Јелена со оваа објава го најавила разводот и дека ќе надмине уште еден удар, но и покрај тоа многумина коментираат дека со ова Карлеуша докажала колку била силна во најтешките моменти од животот, и дека сето тоа успеала да го направи благодарение на нејзината мајка која од неодамна почина.

Back To Top