skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева со полициска придружба замина за Гевгелија
Законски нејаснотии кој ќе управува со СЈО по приведувањето на Јанева
Судењето за „Монструм“ одложено за 5 септември
Се запали автубус на ЈСП во Ѓоче Петров
Косовското Собрание се самораспушти, се очекува датумот за избори
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Карлеуша отпатува од Србија и покажа во каков лускуз живее! (ФОТО)

Карлеуша отпатува од Србија и покажа во каков лускуз живее! (ФОТО)
  • 21.07.2019

 

Пејачката Јелена Карлеуша отпатува од Србија и тргна на пат за Кина кај сопругот Душко Тошиќ, заедно со ќерките Ника и Атина. Тие дојдоа од Макао, а ЈК на Инстаграм откри во каков лускуз уживаат таа и нејзиното семејство.

Имено, Карлеуша објави кратко видео од хотелот, при што го фотографираше базенот.

Back To Top