skip to Main Content

Како изгледа кога порно актерка слави роденден! (ФОТО)

Како изгледа кога порно актерка слави роденден! (ФОТО)
  • 17.12.2018

Ѕвездата на филмовите за возрасни, порно актерката Сара Џеси го прослави својот 41 роденден нешто порано, поточно десет дена пред 26 декември, кога и паѓа нејзиниот најубав ден.

Таа направи журка во еден клуб во Лас Вегас, а и за очекување беше дека нејзините другарки ќе привлечат огромно внимание со нивната појава….

Нормално дека во клубот стигнаа полу голи! Но на нив некако се им е “дозволено”, па би било и нереално на забавата да дојдат закопчани од глава до петти. Па така другарките на Сара се појавија по гакичќи, додека таа беше “малку повеќе” облечена.

Се појави во минијатурни крпи, провокативно здолниште и кроп топ, а од сите страни се гледаше нејзиното секси тело. Црни танги имаше насекаде, а таа го покажа и својот најголем адут- својот задник!

 

 

Back To Top