skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Владата в среда ќе ја одреди сумата што ќе се потроши за референдумската кампања
Стопанска комора на Македонија: Компаниите да се пробиваат на пазарот врз основа на конкурентност, продуктивност и иновативност
СДСМ: Граѓаните се за светла иднина, само Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ немаат јасен став за референдумот
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ ЌЕ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; NEOTEL

Како Бони и Клајд: Погледнете ги подводните авантури на Лила и Сергеј (ВИДЕО)

Како Бони и Клајд: Погледнете ги подводните авантури на Лила и Сергеј (ВИДЕО)
  • 10.08.2018

За храброста на Лила Филиповска и Сергеј Варошлија не треба многу да се зборува, тоа досега го докажале повеќе пати. Лила пред извесно време за првпат леташе со параглајдер, а додека пак познатиот стилист го гледаме секојдневно како им дели совети, но и критики на јавните личности, но и на оние од социјалните мрежи.

Пред неколку дена двајцата водители ги начекавме во Охрид и тоа во нуркачкиот центар „Амфора“, каде за првпат нуркаа со професионална опрема.

За сите што го пропуштија овој видеоприлог, истиот може да го погледнете подолу:

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top