skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Судењето за „27 април“ одложено за 31 јануари, Русковска информира дека во обвинението нема суштински измени
Сослушано обезбедувањето, блиски роднини на Груевски нема да сведочат
Нови рочишта за „Топлик“ и за убиството на Саздовски
Отровен воздух и привремени мерки: бесплатен превоз во ЈСП, за два дена продолжен зимски распуст и два дена скијање во Маврово за децата
Во Грција почнуваат парламентарните процедури за ратификација на Договорот од Преспа
Нимиц ја повика Грција да го ратификува Преспанскиот договор
Делегација на Собранието на зимската сесија на ПССЕ во Стразбур
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ

Како Бони и Клајд: Погледнете ги подводните авантури на Лила и Сергеј (ВИДЕО)

Како Бони и Клајд: Погледнете ги подводните авантури на Лила и Сергеј (ВИДЕО)
  • 10.08.2018

За храброста на Лила Филиповска и Сергеј Варошлија не треба многу да се зборува, тоа досега го докажале повеќе пати. Лила пред извесно време за првпат леташе со параглајдер, а додека пак познатиот стилист го гледаме секојдневно како им дели совети, но и критики на јавните личности, но и на оние од социјалните мрежи.

Пред неколку дена двајцата водители ги начекавме во Охрид и тоа во нуркачкиот центар „Амфора“, каде за првпат нуркаа со професионална опрема.

За сите што го пропуштија овој видеоприлог, истиот може да го погледнете подолу:

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top