skip to Main Content

И Ребека го поздрави Путин ( ФОТО)

И Ребека го поздрави Путин ( ФОТО)
  • 18.01.2019

Поп-пејачката Ребека  не остана рамнодушна по доаѓањето на рускиот претседател Владимир Путин во српската престолнина.

Пејачката се огласи од Попморово каде е на зимски одмор со семејството. “ Не сум во Србија. Шубарава се погоди. Поздрав до Путин“, напиша Ребека на својот ФБ профил.

Ребека со близнаците  Доротеј и Макариј ужива на падините во скиј центарот Помпорово.

 

Back To Top