skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Катица Јанева ќе одлучува дали ќе ги изземе Фатиме Фетаи и Гаврил Бубевски од „Титаник 3“
Петнаесет-годишно момче се удави во Пчиња
Пожарот кај Пинтија ставен под контрола
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

И покрај пластичните операции на лицето, Карди Би без шминка е непрепознатлива (ФОТО)

И покрај пластичните операции на лицето, Карди Би без шминка е непрепознатлива (ФОТО)
  • 15.07.2019

Раперката Карди Би (26) сме ја виделе во секакви изданија, но вистинска реткост е да ја видиме без шминка!

После сите пластични операции за кои отворено зборува во јавноста, а од кои најзначајна е онаа што ја направи за да го зголеми задникот, Карди Би случајно покажа како изгледа без трунка шминка. Подобро кажано, не покажа, туку фоторепортерите ја фатија во скоро непрепознатливо издание.

Фотографирана е на аеродромот на Нов Зеланд, каде пристигна поради фестивалот кој се оддржува наредните неколку дена.

Освен капче, впечатлив е нејзиниот ѓердан, а на лицето јасно и се гледаат подочњаците и тоталното природно издание, кое многумина ги изненади.

Ова не е прв пат Карди да се појави тотално несредена, но фановите сепак сакаат да ја видат во средено издание, од глава до пети.

 

 

Back To Top