skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Германски печат: ЕУ земјите подготвени да ја прифатат само Северна Македонија
Расмусен: Земјите од ЕУ не можат да ѝ ја негираат на Македонија иднината што ја бара
Шекеринска: Земјава за една година направи скок од 23 места во однос на стабилноста
Новата амбасадорка на САД во земјава положи свечена заклетва
Сведок од УБК: До системот за прислушување се пристапуваше и надвор од МВР, од поранешниот Аеро клуб
Министерството за правда ги објави извештаите од надзорот во судовите за АКМИС системот
ОН: Светот до 2050 година ќе брои 9,7 милијарди луѓе
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Ирина Шајк ја отследи Лејди Гага од Инстаграм: Бредли Купер останува без девојка?!

Ирина Шајк ја отследи Лејди Гага од Инстаграм: Бредли Купер останува без девојка?!
  • 28.02.2019

 

Љубовниот триаголник Купер-Шајк-Лејди Гага можеби и не постои, но со денови е главна тема по сите светски медиуми. Сите сакаат да знаат што се случува помеѓу Бредли Купер и Лејди Гага со која глумеше во филмот “Ѕвездата е родена”.

Мегаѕзведите имаа навистина емотивен настап во кој се гушкаа, а на крајот Гага го погледна актерот како да беше на чекор за да го бакне.

Ништо од ова не би било чудно доколку од првите редови во публиката не ги гледаше сопругата на Бредли Ирина Шајк.

Многу помислија дека овој настап предизвикал “невољи во рајот” на брачниот пар. Но, Ирина се ова го демантираше откако ја гушна таа вечер Гага.

Сепак, тоа се случи само таа ноќ, а сега како што пренесува “The Sun” Ирина ја отследила Лејди Гага на Инстаграм, а со тоа се потврдува дека таа е бесна на тоа што го видела.

 

Back To Top