skip to Main Content

Ирена Спасовска за Орце Гелевски: Како што има почеток, така има и крај (ВИДЕО)

Ирена Спасовска за Орце Гелевски: Како што има почеток, така има и крај (ВИДЕО)
  • 30.01.2019

Ирена Спасовска е мета на трачеви изминатиов период и конечно одлучи да даде изјава за Ексклузив.

Таа даде мислење за порно-скандалот кој и се случи на српската дива Јелена Карлеуша, зборуваше за односот со Андријана Алачки, а за нејзиниот поранешен партнер Орце Гелевски, таа вели дека како што има почеток, на се има и крај.

Во продолжение погледнете го целото интервју:

Back To Top