skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева со полициска придружба замина за Гевгелија
Законски нејаснотии кој ќе управува со СЈО по приведувањето на Јанева
Судењето за „Монструм“ одложено за 5 септември
Се запали автубус на ЈСП во Ѓоче Петров
Косовското Собрание се самораспушти, се очекува датумот за избори
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Ирена Спасовска за Орце Гелевски: Како што има почеток, така има и крај (ВИДЕО)

Ирена Спасовска за Орце Гелевски: Како што има почеток, така има и крај (ВИДЕО)
  • 30.01.2019

Ирена Спасовска е мета на трачеви изминатиов период и конечно одлучи да даде изјава за Ексклузив.

Таа даде мислење за порно-скандалот кој и се случи на српската дива Јелена Карлеуша, зборуваше за односот со Андријана Алачки, а за нејзиниот поранешен партнер Орце Гелевски, таа вели дека како што има почеток, на се има и крај.

Во продолжение погледнете го целото интервју:

Back To Top