skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
(Видео) Со дрон во Скопје откриен потпалувач на оган
Веќе е извесно дека завршница за предметите на СЈО ќе има
Вистиномер.мк: Химната не е отстранета од образовните програми за основците
Анѓушев: Едно семејство не може да живее со 200 евра плата, минималната плата мора да расте

Инстаграм профилот на Љупка повторно во нејзини раце

Инстаграм профилот на Љупка повторно во нејзини раце
  • 24.07.2019

Инстаграм профилот на популарната блогерка Љупка Митрова кој беше жртва на сајбер манијак, е повторно под нејзина контрола.

Имено до пред неколку часа нејзиниот профил на Инстаграм не постоеше , а Митрова немаше никаков пристап до него.
За среќа профилот е вратен назад во нејзини раце.

“Мојот профил повторно е под моја контрола!

Ви благодарам на сите што помогнавте да го вратам назад .
Против сторителот на ова дело одземање на мојот профил , злоупотреба на истиот и наметно поставување на содржина со цел да се наруши моето достоинство и углед , е покрената кривична постапка…

Истото ќе му се случи на секој еден што ќе се дрзне да ме нападне на било каков начин.

Ве сакам – напиша таа на својот профил пропратено со фотографија од една од последните фотосесии на блогерката.

Инаку ова на познатата блогерка и се случува додека таа со своите две ќерки е во Турција каде го поминува својот годишен одмор.

Back To Top