skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Катица Јанева ќе одлучува дали ќе ги изземе Фатиме Фетаи и Гаврил Бубевски од „Титаник 3“
Петнаесет-годишно момче се удави во Пчиња
Пожарот кај Пинтија ставен под контрола
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

ПРВИ ДОКАЗИ: Фотографии со лузните на Карлеуша кои ја решаваат порно аферата! (ФОТО)

ПРВИ ДОКАЗИ: Фотографии со лузните на Карлеуша кои ја решаваат порно аферата! (ФОТО)
  • 17.01.2019

Аферата Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш не престанува да ја интригира јавноста, а нови информации константно се појавуваат.

Фановите на социјалните мрежи направија нови споредувања, каде што докажуваат дека на експлицитните фотографии  наводно се наоѓа Јелена, иако таа наведе дека станува збор за монтирани фотки за кои се погрижила цела организација.

Едните се убедени дека на фотографиите е ЈК, додека другите сметаат дека станува збор за фотомонтажа.

Новите фотографии покажуваат дека жената од експлицитното видео има бемка и лузна на идентично место како и поп дивата Јелена Карлеуша. Погледнете и сами:

 

 

 

 

 

Back To Top