skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Брима: Македонците пооптимисти во светски рамки за меѓународните политики на САД, Русија, Кина и ЕУ
Спираки: Официјалното име на соседната земја е Северна Македонија, дискусијата за таблите е од мало значење
СДСМ и ДУИ бараат консензуален претседателски кандидат
За олеснување на трговијата и транспортот 26,2 милиони евра од Светска банка
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ

Ивона Јовановиќ: Вишокот килограми беа пресудни за елиминацијата од „Ѕвездите на Гранд“ (ВИДЕО)

Ивона Јовановиќ: Вишокот килограми беа пресудни за елиминацијата од „Ѕвездите на Гранд“ (ВИДЕО)
  • 14.02.2019

Младата пејачка Ивона Јовановиќ е позната на македонската јавност по тоа што беше дел од Ѕвездите на Гранд каде не претстави во најдобро светло, а нејзиниот талент најмногу ја импресионираше популарната Јелена Карлеуша.

Искрено ни раскажа низ што се поминала поради вишокот килограми, за кои таа вели дека биле пресудни за елиминацијата од Ѕвездите на Гранд. Сепак се гледа нејзината борбеност и одлучност никогаш да не се откаже.

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top