skip to Main Content

За Слоба, за Марко и за сите скандали во „Задруга“: Луна Џогани вечерва во Ексклузив (ВИДЕО)

За Слоба, за Марко и за сите скандали во „Задруга“: Луна Џогани вечерва во Ексклузив (ВИДЕО)
  • 12.07.2019

Вечерва во Ексклузив ќе гледате…

Ексклузивно интервју со Луна Џогани! Реалити-ѕвездата беше во Скопје веднаш по победата во „Задруга“ и пред нашата камера беше искрена како никогаш до сега!

Ја прашавме за нејзиниот турбулентен љубовен живот и за се што и се случуваше изминатите 2 години.

Нумерологот Мими откри што велат ѕвездите за нашата поп-дива Каролина Гочева!


Не не пропуштајте, вечерва на 1ТВ, веднаш по Вимблдон!

Back To Top