skip to Main Content

За сите што го пропуштија: Погледнете го гостувањето на Јелена Карлеуша во „Вечер со Тијана“ (ВИДЕО)

За сите што го пропуштија: Погледнете го гостувањето на Јелена Карлеуша во „Вечер со Тијана“ (ВИДЕО)
  • 09.06.2018

По Марија Шерифовиќ, Нина Бадриќ, Гоца Тржан, Каролина Гочева, Тамара Тодевска, „Фрајле“, гостинка во „Вечер со Тијана“ беше и мега популарната Јелена Карлеуша.

Јелена како и секогаш без влакна на јазикот искрено зборуваше за својот приватен живот, за кариерата, за пријателите, колегите, а гледачите дури ги почести и со преубава македонска песна.

За сите што ја пропуштивте емисијата со Карлеуша, истата може да ја погледнете тука:

Back To Top