skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева ќе сведочи пред Русковска во 10 часот во вторник
Јанева негира дека дала наредба за претрес на обвинителите
Обвинителот Рустеми сведочи во ОЈО
Стефанова за комуникацијата меѓу Јанева и Камчев: Не сум експерт за криминал
Скопје и Софија ја интензивираат соработката во одбраната
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

За сите што го пропуштија: Погледнете го гостувањето на Јелена Карлеуша во „Вечер со Тијана“ (ВИДЕО)

За сите што го пропуштија: Погледнете го гостувањето на Јелена Карлеуша во „Вечер со Тијана“ (ВИДЕО)
  • 09.06.2018

По Марија Шерифовиќ, Нина Бадриќ, Гоца Тржан, Каролина Гочева, Тамара Тодевска, „Фрајле“, гостинка во „Вечер со Тијана“ беше и мега популарната Јелена Карлеуша.

Јелена како и секогаш без влакна на јазикот искрено зборуваше за својот приватен живот, за кариерата, за пријателите, колегите, а гледачите дури ги почести и со преубава македонска песна.

За сите што ја пропуштивте емисијата со Карлеуша, истата може да ја погледнете тука:

Back To Top