skip to Main Content

„Засекогаш твоја“: Нина Бадриќ ги расплака обожавателите (ФОТО)

„Засекогаш твоја“: Нина Бадриќ ги расплака обожавателите (ФОТО)
  • 24.08.2018

Поминаа точно четири години откако пејачката Нина Бадриќ остана без татка си, но болката никогаш не заминала.

Нина на својот Инстаграм профил објави една од подрагите моменти со својот сакан татко, а со емотивниот текст под фотографијата ги расплака сите.

„Добрино моја… Во се си со мене. Засекогаш твоја. Засекогаш мој. Тато“, напиша Бадриќ.

На фотографијата се нејзините родители, а многумина коментираат дека хрватската пејачка личи на својот татко.

Back To Top