skip to Main Content

Задник за медал: За Маја Беровиќ започна летото, пејачката позира на безен во танга (ФОТО)

Задник за медал: За Маја Беровиќ започна летото, пејачката позира на безен во танга (ФОТО)
  • 17.03.2019

За српската пејачка Маја Беровиќ очигледно летото стигна порано. Таа на својот профил на Инстаграм објави фотографија на која позира во базен.

Се разбира, на фотката Беровиќ го истакна нејзиниот можеби најсилен адут, а тоа е совршениот задник.

Нејзините машки обожаватели веднаш ја почестија атрактивната пејачка со позитивни коментари, а фотографијата има преку 100.000 лајкови.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Feel Me☀️💦

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

Back To Top