skip to Main Content

Задникот никогаш поголем: Ким Кардашијан објави фотка и собра преку 2,5 милиони лајкови (ФОТО)

Задникот никогаш поголем: Ким Кардашијан објави фотка и собра преку 2,5 милиони лајкови (ФОТО)
  • 20.07.2018

Ким Кардашијан повторно привлече внимание. Имено, таа при рекламирањето на својот нов парфем, објави провокативна фотографија на која во преден план е ставена нејзината огромна задница.

Оваа брутално секси фотографија има повеќе од 2,5 милиони лајкови.

Да не должиме многу, еве ја и фотографијата:

Kimoji Fragrances available now on Kkwfragrance.com @kkwfragrance

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Back To Top