skip to Main Content

Забава од милион долари: Кајли Џенер го прослави првиот роденден на Сторми (ФОТО)

Забава од милион долари: Кајли Џенер го прослави првиот роденден на Сторми (ФОТО)
  • 13.02.2019

Бременоста на Кајли Џенер помина без големо медиумско внимание, но тоа не е случај со првиот роденден на Сторми.

1-годишната принцеза на Кајли и Тревис Скот уживаше во роденденската забава која чинеше речиси милион долари, а гордата мајка постојано објавуваше фотографии на нејзиниот Инстаграм.

„Сонував за оваа забава, ја нацртав на хартија, соба по соба и Мајнди Вајс ја направи мојата визија реалност. Забавата беше магична“, напиша Кајли.

Како и сè друго што се случува во животот на ова семејство, така и роденденот на малата Сторми беше грандиозен и луксузен.ж

Back To Top