skip to Main Content

Денеска е нејзин ден: Роденденски честитки на адреса на Јелена Карлеуша (ФОТО)

Денеска е нејзин ден: Роденденски честитки на адреса на Јелена Карлеуша (ФОТО)
  • 17.08.2018

Денеска популарната балканска дива Јелена Карлеуша полни 40 години. Најблиските знаат најдобро да ја изненадат, па очигледно денеска е ден за голема прослава.

Нејзините ќерки Ника и Атина направија честитка, во која го пишуваше следново:

„Драга мама, се најдобро за твојот роденден ти посакува твојата Ника и Атина повторно ја болеше задникот“ – пишува Ника


Нејзината голема љубов, фудбалерот Душко Тошиќ на социјалните мрежи сподели фотографија со која ѝ го честита роденденот на својата сакана.

Додека Карлеуша на својот Инстаграм профил во името на денот, сподели приватна фотографија со обожавателите како изгледала како мала.

Yes… it’s my birthday ??

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

Back To Top