skip to Main Content

Емотивно: Пејачот Раста за последен пат се прости од неговата…. (ФОТО)

Емотивно: Пејачот Раста за последен пат се прости од неговата…. (ФОТО)
  • 16.05.2019

Стефан Џуриќ Раста (29) не е од оние кои преку Инстаграм ги делат најинтимните случувања од нивните животи, но сепак вчера објави вест која ги натажи сите.

Имено, Раста на социјалната мрежа сподели дека има смртен случај во неговото семејство, и дека многу жали за неговата баба.

-Живот мој. Синоќа ме напушти. Фала ти за се! Ќе бидеш во најубаво сеќавање. Збогум Рала. Бабо моја! – напиша Раста.

 

View this post on Instagram

 

ZIVOT MOJ. NOCAS ME JE NAPUSTIO. HVALA TI ZA SVE!!!! BICES U NAJLEPSEM SECANJU!!! ZBOGOM RALE🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤 MOJA BABA!!!

A post shared by STEFAN (@stefanrasta) on

 

Back To Top