skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Германски печат: ЕУ земјите подготвени да ја прифатат само Северна Македонија
Расмусен: Земјите од ЕУ не можат да ѝ ја негираат на Македонија иднината што ја бара
Шекеринска: Земјава за една година направи скок од 23 места во однос на стабилноста
Новата амбасадорка на САД во земјава положи свечена заклетва
Сведок од УБК: До системот за прислушување се пристапуваше и надвор од МВР, од поранешниот Аеро клуб
Министерството за правда ги објави извештаите од надзорот во судовите за АКМИС системот
ОН: Светот до 2050 година ќе брои 9,7 милијарди луѓе
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Емина Јаховиќ доживеа сообраќајна несреќа (ФОТО)

Емина Јаховиќ доживеа сообраќајна несреќа (ФОТО)
  • 10.10.2018

Емина Јаховиќ доживеа сообраќајна несреќа, а веднаш потоа се огласи на социјалните мрежи само да ги извести фановите дека нема потреба за грижа.

Пејачката истакна дека сеуште е во шок, но за среќа е добро.

„Драги пријатели, само да ви кажам дека се чувствувам добро по ударот на автомобилите и животот не ми е во опасност како што пренесуваат некои медиуми. На снимање сум во Белград и морам да признам дека сум во шок, но морам да продолжам со работа. Ви благодарам за поддршката, ви праќам многу љубов“, напиша Емина.

Back To Top