skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Атина бара исполнување на сите обврски од Договорот од Преспа
Пратеници бараат изборен модел со една изборна единица
Тимот на СЈО разрешен, предметите во рацете на Јовески
ВМРО-ДПМНЕ бара смена на Русковска – на шефовското место да седи професор

Емина Јаховиќ доживеа сообраќајна несреќа (ФОТО)

Емина Јаховиќ доживеа сообраќајна несреќа (ФОТО)
  • 10.10.2018

Емина Јаховиќ доживеа сообраќајна несреќа, а веднаш потоа се огласи на социјалните мрежи само да ги извести фановите дека нема потреба за грижа.

Пејачката истакна дека сеуште е во шок, но за среќа е добро.

„Драги пријатели, само да ви кажам дека се чувствувам добро по ударот на автомобилите и животот не ми е во опасност како што пренесуваат некои медиуми. На снимање сум во Белград и морам да признам дека сум во шок, но морам да продолжам со работа. Ви благодарам за поддршката, ви праќам многу љубов“, напиша Емина.

Back To Top