skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Бектеши – Азеведо: Северна Македонија е на вистински пат за отворена економија и економски раст
Неизвесна лидерската средба, Мицковски не гледа потреба да присуствува
Седница на собраниската Комисија за здравство
Земјотрес во Струмица, Валандово и околината
Пролонгирано заминувањето во затвор на Сеад Кочан, додека не се одлучи по неговото барање
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Елеонора Миљковиќ: Станија е метро и жилет и нејзиното време одамна е поминато! (ВИДЕО)

Елеонора Миљковиќ: Станија е метро и жилет и нејзиното време одамна е поминато! (ВИДЕО)
  • 11.07.2019

Во вчерашното издание на „Ексклузив“ гостуваа Дарко Спејко и Елеонора Миљковиќ.

Дарко Спејко во 2015 година беше победник на реалното шоу „Големиот брат“, а Елеонора Миљковиќ пред само неколку дена беше исфрлена пред самиот крај на „Задруга 2“. Токму по тој повод атрактивните Дарко и Нора споделија импресии, што се случува позади камерите, мислење за ваквите реални шоу и други интересни работи.

На прашањето на водителите околу Станија, згодната македонка изјави дека српската старлета воошто не е згодна:

-Таа е метро и жилет, на телевизија изгледа многу по атрактивно….јас мислам дека нејзиното време е поминато..-вели Нора.

Погледнете го целото интервју во продолжение:

Back To Top