skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
ДКСК: Заев не може да биде премиер и министер за финансии
Заев: Го повлекувам предлогот да бидам и министер за финансии, иако уставот и законите го дозволуваат тоа
Атанасов: Сакав да бидам министер, бидејќи во образованието се прави малку
Весел Мемеди ќе поднесе оставка од функцијата потпретседател на Собранието
Шекеринска: Северна Македонија ќе учествува на сите сензитивни дискусии во НАТО
Димитров: Бугарија и Македонија ќе најдат начин низ пријателство и почит да го решат прашањето за Гоце Делчев
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

„Ексклузив“ ја открива 10 години помладата девојка на Александар Тарабунов (ВИДЕО)

„Ексклузив“ ја открива 10 години помладата девојка на Александар Тарабунов (ВИДЕО)
  • 13.06.2019

Еден од најпосакуваните ергени на македонската естрада Александар Тарабунов повеќе не е соло.

Тимот на „Ексклузив“ ексклузивно ја дознава неговата нова девојка, а тој ја покажа пред јавноста на неговиот последен 30ти роденден на кој бевме присутни и ние.

Тој е веќе неколку месеци во љубовна врска со девојката од Скопје, а таа е сеуште студент и е 10 години помлада од него. Но, рака на срце, заедно изгледаат прекрасно:

Back To Top