skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Атина бара исполнување на сите обврски од Договорот од Преспа
Пратеници бараат изборен модел со една изборна единица
Тимот на СЈО разрешен, предметите во рацете на Јовески
ВМРО-ДПМНЕ бара смена на Русковска – на шефовското место да седи професор

„Ексклузив“ ја открива 10 години помладата девојка на Александар Тарабунов (ВИДЕО)

„Ексклузив“ ја открива 10 години помладата девојка на Александар Тарабунов (ВИДЕО)
  • 13.06.2019

Еден од најпосакуваните ергени на македонската естрада Александар Тарабунов повеќе не е соло.

Тимот на „Ексклузив“ ексклузивно ја дознава неговата нова девојка, а тој ја покажа пред јавноста на неговиот последен 30ти роденден на кој бевме присутни и ние.

Тој е веќе неколку месеци во љубовна врска со девојката од Скопје, а таа е сеуште студент и е 10 години помлада од него. Но, рака на срце, заедно изгледаат прекрасно:

Back To Top