skip to Main Content

„Ексклузив“ упадна на проба кај Лозано пред неговиот концерт во сабота! (ВИДЕО)

„Ексклузив“ упадна на проба кај Лозано пред неговиот концерт во сабота! (ВИДЕО)
  • 22.03.2019

Утре во ВИП арената Борис Трајковски солистички концерт ќе одржи мега популарниот пејач Влатко Лозановски. Можете да очекувате неколку часовен спектакл, а главни гости ќе бидат и браќата од Некстајм!

Кој нема сеуште купено карти, ќе можете да купите на авалон.мк, а останати се уште многу малку.

Тимот на Ексклузив одлучи да му упадне на проба на Лозано, а во продолжение погледнете како звучи „Јако Јако“.

Back To Top