skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
ДКСК: Заев не може да биде премиер и министер за финансии
Заев: Го повлекувам предлогот да бидам и министер за финансии, иако уставот и законите го дозволуваат тоа
Атанасов: Сакав да бидам министер, бидејќи во образованието се прави малку
Весел Мемеди ќе поднесе оставка од функцијата потпретседател на Собранието
Шекеринска: Северна Македонија ќе учествува на сите сензитивни дискусии во НАТО
Димитров: Бугарија и Македонија ќе најдат начин низ пријателство и почит да го решат прашањето за Гоце Делчев
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

„Ексклузив“ присутен на промоција на новиот албум „Во срцето“ на Виктор Апостоловски (ВИДЕО)

„Ексклузив“ присутен на промоција на новиот албум „Во срцето“ на Виктор Апостоловски (ВИДЕО)
  • 20.02.2019

Изминатата недела се одржа промоција на вториот албум на пејачот Виктор Апостоловски под наслов „Во срцето“, но имаше уште една причина за прослава.

Виктор го прослави и својот 28 роденден во кругот на своите соработници и пријатели, а тој пред нашата камера даде многу интересна изјава. Познатиот пејач вели: подобро да го убијат, отколку да го замараат. Што сакаше Виктор да каже, дознавате од прилогот!

Back To Top