skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
(Видео) Со дрон во Скопје откриен потпалувач на оган
Веќе е извесно дека завршница за предметите на СЈО ќе има
Вистиномер.мк: Химната не е отстранета од образовните програми за основците
Анѓушев: Едно семејство не може да живее со 200 евра плата, минималната плата мора да расте

„Ексклузив“ присутен на промоција на новиот албум „Во срцето“ на Виктор Апостоловски (ВИДЕО)

„Ексклузив“ присутен на промоција на новиот албум „Во срцето“ на Виктор Апостоловски (ВИДЕО)
  • 20.02.2019

Изминатата недела се одржа промоција на вториот албум на пејачот Виктор Апостоловски под наслов „Во срцето“, но имаше уште една причина за прослава.

Виктор го прослави и својот 28 роденден во кругот на своите соработници и пријатели, а тој пред нашата камера даде многу интересна изјава. Познатиот пејач вели: подобро да го убијат, отколку да го замараат. Што сакаше Виктор да каже, дознавате од прилогот!

Back To Top