skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Орце се жалел, а Заев пријавувал за можниот рекет на бизнисмени?
Далгариан: Мицотакис ќе го блокира Скопје, онолку колку што ќе му дозволат НАТО и ЕУ
СИРИЗА: Среќно враќање во реалноста за Нова демократија
Димитров: Европеизацијата на Северна Македонија ќе биде позитивно и за Грција
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

„Ексклузив“: Позната поп пејачка Сара Мејс е професорка по пеење! (ВИДЕО)

„Ексклузив“: Позната поп пејачка Сара Мејс е професорка по пеење! (ВИДЕО)
  • 11.02.2019

Македонската поп пејачка Сара Мејс отиде едно скалило погоре. Кој би рекол дека младата мајка откако се породи сега е и професорка по пеење.

Сара одлучи сама да трага по талентите во Македонија и да работи со нив, со цел да им помогне во остварување на нивните соништа. Екипата на Ексклузив ја посети на еден од нејзините часови и останавме импресионирани бидејќи дечињата навистина пеат феноменално, а имаат и одличен професор.

Back To Top