skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева ќе сведочи пред Русковска во 10 часот во вторник
Јанева негира дека дала наредба за претрес на обвинителите
Обвинителот Рустеми сведочи во ОЈО
Стефанова за комуникацијата меѓу Јанева и Камчев: Не сум експерт за криминал
Скопје и Софија ја интензивираат соработката во одбраната
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

„Ексклузив“: Пејачот Јоце Панов учеше да игра латино! (ВИДЕО)

„Ексклузив“: Пејачот Јоце Панов учеше да игра латино! (ВИДЕО)
  • 19.03.2019

Познатиот пејач Јоце Панов важи за еден од најдобрите пејачи кои прават забава на своите свирки, но колку знае да игра латино тоа ќе процените сами.

Ја прифати нашата покана да го однесеме кај една докажана танчерка во оваа област, а заедно со него водителката Николина играше неколку часа. Ние ги одбравме најинтересните моменти, па во продолжение погледнете како си поминаа:

Back To Top