skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Орце се жалел, а Заев пријавувал за можниот рекет на бизнисмени?
Далгариан: Мицотакис ќе го блокира Скопје, онолку колку што ќе му дозволат НАТО и ЕУ
СИРИЗА: Среќно враќање во реалноста за Нова демократија
Димитров: Европеизацијата на Северна Македонија ќе биде позитивно и за Грција
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Ексклузив открива: За овие Албански пејачки допрва ќе слушне светот (ВИДЕО)

Ексклузив открива: За овие Албански пејачки допрва ќе слушне светот (ВИДЕО)
  • 11.02.2019

Ексклузив ви ги открива албанските пејачки за кои допрва ќе слушнете. Покрај Рита Ора, Дуа Липа, Беба Реџа, ова се нивните нови ѕвезди кои прашање на време е кога ќе слушен светот за нив.

Погледнете за кого станува збор:

Back To Top