skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Алтернатива е новото име на партијата на Африм Гаши – Беса останува на Касами
Могерини: ЕУ ќе го поздрави историскиот успех на Скопје и Атина
Бугарија в среда ќе го ратификува Протоколот за НАТО
Северна Македонија денеска на агендата на министрите за надворешни на ЕУ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ

„Ексклузив“ открива: Жељко Јоксимовиќ се всели во куќа од 2,500,000 евра! (ВИДЕО)

„Ексклузив“ открива: Жељко Јоксимовиќ се всели во куќа од 2,500,000 евра! (ВИДЕО)
  • 12.02.2019

Тимот на „Ексклузив“ присуствуваше на најголемото регионално доделување на награди „МЕК“ каде што го затекнавме познатиот пејач Жељко Јоксимовиќ кој освои две награди.

Последната информација која кружи за овој српски пејач е дека не може да има повеќе деца, поради тоа што неговата сопруга имала тешка бременост и породување, но сепак ние поразговаравме и на други теми, а тој ни откри дека моментално се вселил со неговата сопруга и децата во куќа вредна вртоглави 2,500,000 евра!

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top