skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Тренд на дезинформации со цел наведување на публиката кон погрешни заклучоци
Грчкиот остров Парос во обид да биде првиот остров без пластика
Кои пет градови се преполни со туристи?
Пронајдена порака во шише стара 50 години
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

„Ексклузив“ открива: Жељко Јоксимовиќ се всели во куќа од 2,500,000 евра! (ВИДЕО)

„Ексклузив“ открива: Жељко Јоксимовиќ се всели во куќа од 2,500,000 евра! (ВИДЕО)
  • 12.02.2019

Тимот на „Ексклузив“ присуствуваше на најголемото регионално доделување на награди „МЕК“ каде што го затекнавме познатиот пејач Жељко Јоксимовиќ кој освои две награди.

Последната информација која кружи за овој српски пејач е дека не може да има повеќе деца, поради тоа што неговата сопруга имала тешка бременост и породување, но сепак ние поразговаравме и на други теми, а тој ни откри дека моментално се вселил со неговата сопруга и децата во куќа вредна вртоглави 2,500,000 евра!

Back To Top