skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Обвинителството го стави под лупа бегството на Груевски
1ТВ ја презеде медиумската лидерска позиција
Европските Зелени го обвинуваат Орбан дека се обидува да предизвика конфликт
Заев: Груевски е кукавица, категорично ги отфрлам сите шпекулации за каков било политички договор со него
Груевски илегално влегол во Албанија, а со пасош излегол на границата со Црна Гора
Иванов одбива каква било инволвираност во врска со донесената судска одлука за Јанакиески
Заев-Борисов: Нашите две земји се пример за новата реалност на Балканот
1ТВ достапна на Тотал ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK

„Ексклузив“ на гости кај Војо во скопската ЗОО (ВИДЕО)

„Ексклузив“ на гости кај Војо во скопската ЗОО (ВИДЕО)
  • 14.09.2018

Војо Иванов неодамна стана зоонегувател и раскажувач во скопската зоолошка градина. Љубовта кон животните, овој млад скопјанец ја опишува во интервјуто за забавната емисија „Ексклузив“.

Тој секој викенд се дружи со најмалите посетители на градината, објаснувајки им го потеклото и начинот на живот на егзотичните животни.

Екипата на „Ексклузив“ беше на гости во Зоолошката градина и направи интервју со Иванов.

Погледнете:

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top