skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева со полициска придружба замина за Гевгелија
Законски нејаснотии кој ќе управува со СЈО по приведувањето на Јанева
Судењето за „Монструм“ одложено за 5 септември
Се запали автубус на ЈСП во Ѓоче Петров
Косовското Собрание се самораспушти, се очекува датумот за избори
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

„Ексклузив“: Која е скопјанката која имаше кратка авантура со фудбалерската ѕвезда Роналдињо?

„Ексклузив“:  Која е скопјанката која имаше кратка авантура со фудбалерската ѕвезда Роналдињо?
  • 22.04.2019
Голманот на ФК Шкендија, Дино Захов е во љубов со поранешната сопруга на неговиот колега Блаже Илијоски!
 
Која е скопјанката која имаше кратка авантура со фудбалерската ѕвезда Роналдињо?
 
Морнарот Рики од Охрид сака да биде ѕвезда број 1!
 
Гледајте Ексклузив денеска во 18:15 часот на 1ТВ!
Back To Top