skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева со полициска придружба замина за Гевгелија
Законски нејаснотии кој ќе управува со СЈО по приведувањето на Јанева
Судењето за „Монструм“ одложено за 5 септември
Се запали автубус на ЈСП во Ѓоче Петров
Косовското Собрание се самораспушти, се очекува датумот за избори
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

„Ексклузив“: Како би изгледале македонските јавни личности остарени? (ВИДЕО)

„Ексклузив“: Како би изгледале македонските јавни личности остарени? (ВИДЕО)
  • 22.07.2019

Изминатите неколку дена на социјалните мрежи се појави нова апликација која за многу брзо време стана вистински хит помеѓу корисниците.

Станува збор за апликација која се вика ФЕЈС АП и може да ве направи да изгледате повозрасно и изгледа многу реално.

Е сега тимот на „Ексклузив“ дојде до идеа да ја испробаме оваа апликација на македонските јавни личности, па да видиме како би изгледале остарени. Ќе останете без зборови. верувајте…

Back To Top