skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
ДКСК: Заев не може да биде премиер и министер за финансии
Заев: Го повлекувам предлогот да бидам и министер за финансии, иако уставот и законите го дозволуваат тоа
Атанасов: Сакав да бидам министер, бидејќи во образованието се прави малку
Весел Мемеди ќе поднесе оставка од функцијата потпретседател на Собранието
Шекеринска: Северна Македонија ќе учествува на сите сензитивни дискусии во НАТО
Димитров: Бугарија и Македонија ќе најдат начин низ пријателство и почит да го решат прашањето за Гоце Делчев
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

„Ексклузив“: Иџе има нов автомобил од 130,000 евра (ВИДЕО)

„Ексклузив“: Иџе има нов автомобил од 130,000 евра (ВИДЕО)
  • 24.05.2019

Нашиот најдобар автомобилист Игор Стефановски полека но сигурно се подготвува за предизвиците кои му претстојат во наредните неколку месеци. По тој повод нашиот колега Зоран Василевски беше да го види неговиот автомобил вреден 130,000 евра, но секако и да разговараат.

Разговараа за автомобилизам како спорт, кои се позитивните страни, а кои негативните. Какви се ритуалите на Иџе пред трка. Ни го претстави и неговиот моќен автомобил, а верувале или не може да достигне брзина и до 300 километри на час. Но, да не ви откриваме се, предлагамe да го погледнете прилогот.

Back To Top