skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Груевски останува во Будимпешта
Шекеринска во Брисел: Билатерални средби со министри за одбрана на НАТО земји
Ексклузивно интервју со Бојан Јовановски – петок 21:00 во Отворено Студио 1
Презентација на втор мониторинг извештај за работата на Државното правобранителство- „Заедно во борба против корупција“
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

„Ексклузив“: Интервју со харизматичната актерка Нина Деан (ВИДЕО)

„Ексклузив“: Интервју со харизматичната актерка Нина Деан (ВИДЕО)
  • 21.03.2019

Епитетот една од најхаризматичната актерка со право го носи Нина Деан. Девојката која веќе неколку години ги освојува импресиите на публиката сега ја имаме пред нашата камера.

Таа зборуваше за тоа кој подобро се бакнува од нејзините колеги, за тоа дали Кили е тука или заминат за Еквадор, дали е заљубена и уште неколку теми. Минути посветени на Нина Деан.

Back To Top