skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Хан ја повика ЕУ да отвори преговори со Северна Македонија во најбрз можен рок
Могерини: Се надевам на позитивна одлука за преговори со Северна Македонија и Албанија
Рама: Пендаровски е претседател со кој треба да се гордееш, Мета не тера да се чувствуваме засрамено
Од денеска нови регистарски таблички со NMK
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Ексклузив денеска: Фолк пејачката Ирена Спасовска во љубовен триаголник (ВИДЕО)

Ексклузив денеска: Фолк пејачката Ирена Спасовска во љубовен триаголник (ВИДЕО)
  • 10.01.2019

Фолк пејачката Ирена Спасовска во љубовен триаголник како на филмовите, Лидија Кочоска со солзи во очите откри како е направен нејзиниот најголем хит, Ѓоко Танески искрен пред камерата на „Ексклузив“.

Ги дознавате сите информации денеска во 18:15 часот.

Back To Top