skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Радев: Ја поддржуваме Северна Македонија, но не безусловно
Лидерската средба неизвесна
Апостолакис за МИА: И двете страни да ги извлечат позитивните работи од Договорот од Преспа
Скопје и Сеул воспоставија дипломатски односи
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

„Ексклузив“: Арменд Рамадани открива информации за неговиот запален џип! (ВИДЕО)

„Ексклузив“: Арменд Рамадани открива информации за неговиот запален џип! (ВИДЕО)
  • 11.02.2019

Пред неколку месеци главна тема во јавноста беше запалениот џип на Арменд Рамадани, непријатен настан кој се случи пред неговата куќа.

Како што вели тој, сеуште не се пронајдени сторителите, но на тоа се работи. Тимот на Ексклузив го потпраша и други работи, а восхитувачки е колку е тој позитивен иако зборува за немил настан кој му се слулил пред само неколку месеци.

Тој моментално е и едукатор во школа за фризери, а во продолжение дознавате повеќе:

 

Back To Top