skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
1ТВ: ММА манипулира дека Основен суд – Скопје 2 и досудил оштета на 1ТВ
Могерини: Северна Македонија и Албанија во јуни треба да ги почнат преговорите со ЕУ
Репортери без граници: Северна Македонија останува на 95-то место според индексот за слобода на медиумите
Неформален состанок на генералните секретари за европски прашања на Грција и Северна Македонија
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ

„Ексклузив“: Арменд Рамадани открива информации за неговиот запален џип! (ВИДЕО)

„Ексклузив“: Арменд Рамадани открива информации за неговиот запален џип! (ВИДЕО)
  • 11.02.2019

Пред неколку месеци главна тема во јавноста беше запалениот џип на Арменд Рамадани, непријатен настан кој се случи пред неговата куќа.

Како што вели тој, сеуште не се пронајдени сторителите, но на тоа се работи. Тимот на Ексклузив го потпраша и други работи, а восхитувачки е колку е тој позитивен иако зборува за немил настан кој му се слулил пред само неколку месеци.

Тој моментално е и едукатор во школа за фризери, а во продолжение дознавате повеќе:

 

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top