skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева со полициска придружба замина за Гевгелија
Законски нејаснотии кој ќе управува со СЈО по приведувањето на Јанева
Судењето за „Монструм“ одложено за 5 септември
Се запали автубус на ЈСП во Ѓоче Петров
Косовското Собрание се самораспушти, се очекува датумот за избори
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Ексклузивно: Наташа Беквалац ќе роди син!

Ексклузивно: Наташа Беквалац ќе роди син!
  • 15.05.2019

Лош период е зад Наташа Беквалац, но таа наскоро ќе доживее трансформација на сите полиња, тврди нумерологот Владо Кечин.

Како што открива за српскиот „Вип“, Беквалац наскоро ќе ја сретне љубовта на својот живот, со која во наредните две години ќе роди син.

„Наташа поминуваше низ тешки животни периоди досега. Немаше среќа во љубовта, но во работата често доживуваше неправди и разни подметнувања“, објаснува Кечин за српскиот „Вип“, но како што вели тоа е сега зад неа.

„Кај Наташа гледам сега само убави работи. Се што беше лошо ќе остане во минатото. Таа беше условно кажано каменувана, ставање на работ на срамот… Тоа најчесто се случуваше поради мажите со кои беше, но и поради погрешните животни одлуки и одлуки. Она сега доживува во некоја рака трансформација. Како некое воскреснување… За неа сега почнува животот, ѝ се чистат телото и душата“, зборува Владо за „Вип“. Како што кажува на тој пат ја очекува нова љубов.

„Наташа дури сега ќе ја љубовта на својот живот. Иако и за претходните мислеше дека тие се вистинските, изгледа дека тие биле тука се додека навистина не ѝ дојде тој што ќе ѝ го разубави животот. Ќе биде тоа голема љубов и ќе трае до крајот на животот“, истакнува Кечин.

Од таа љубов, по зборовите на нумерологот, Наташа ќе роди машко дете.

„Во наредните две години ќе роди машко дете. Ќе биде убав и здрав дечко, роден од голема љубов. Меѓутоа, самата бременост на Наташа нема да биде ни малку едноставна. Ќе биде високоризична. Можно и таа самата да стане болна по бременоста, па мојот совет до неа би бил да води сметка и да внимава на квалитетот на животот, малку повеќе да одмора и да ужива“, вели Кечин.

Како што открива Кечин, новиот избраник на Наташа ќе биде богат, така што пејачката повеќе нема да има било какви материјални проблеми.

„Таа во минатото имаше тешки финансиски проблеми, беше загрозена, но тоа исто така, ќе остане во минатото. Избраникот на Наташа ќе биде богат, па пејачката ќе доживее преродување и успех на тоа поле. Големо богаство, успех, популарност… Накратко, Наташа ја очекува прекрасна иднина, многу пари, три здрави деца и љубов за цел живот“, завршува нумерологот.

Back To Top