skip to Main Content

Ексклузивни фотки: Семејството на Тамара пристигна на „Меѓународниот аеродром Скопје“

Ексклузивни фотки: Семејството на Тамара пристигна на „Меѓународниот аеродром Скопје“
  • 19.05.2019

Речиси целото семејство на нашата овогодинешна претставничка на Евровизија, Тамара Тодевска пред малку пристигна на скопскиот аеродром и во секој момент го очекува слетувањето на евровизискиот тим.

Таткото Велко, мајката Брана, сопругот Александар, ќеркичката Хана и членови на потесното семејство со нетрпение ја очекуваат Тамара и нејзиниот тим да пристигнат од Тел Авив.

 

Back To Top