skip to Main Content

Една од најубавите Македонки на сите времиња позира гола (ВИДЕО)

Една од најубавите Македонки на сите времиња позира гола (ВИДЕО)
  • 11.11.2018

Една од најубавите Македонки, Вера Мештеровиќ важи за манекенка која никогаш не се ни обидувала да привлече внимание со голотија или слично во нејзината кариера.

Но, овој пат да бидеме искрени Метеровиќ изненади. На социјалните мрежи се појави видео на кое поранешната Мис на Македонија позира речиси гола за потребите на една рекламна кампања.

Но, покрај тоа што позира во провокативно издание, може и тоа како да се забележи дека Мештеровиќ од црнокоса станала русокоса.

Погледнете го жешкото видео кое го направи Дарио Јанковиќ:

 

View this post on Instagram

 

ID TEAM HAIR BAR COMING SOON BY GENERAL FILM MODEL VERA MESTEROVIC

A post shared by Dario Jankovic (@dariojankovic) on

Back To Top