skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Атина бара исполнување на сите обврски од Договорот од Преспа
Пратеници бараат изборен модел со една изборна единица
Тимот на СЈО разрешен, предметите во рацете на Јовески
ВМРО-ДПМНЕ бара смена на Русковска – на шефовското место да седи професор

Ева Лонгорија во црн фустан од македонскиот дизајнер Матевски

Ева Лонгорија во црн фустан од македонскиот  дизајнер Матевски
  • 13.06.2019

Актерката Ева Лонгорија предизвика вистинско внимание на премиерата на новата серија „Гранд Хотел“ која ќе почне да се емитува на 17 јуни на „Еј Би Си“. Убавата актерка блесна во црн фустан , појавувајќи се на премиерата во Мајами со креација на славниот австралиски дизајнер со македонско потекло Тони Матичевски.

Back To Top