skip to Main Content

Добредојде Дарен: Се породи Тамара Тодевска!

Добредојде Дарен: Се породи Тамара Тодевска!
  • 12.12.2018

Тамара Тодевска денеска на свет го донесе своето второ дете!

Македонската поп пејачка стана мајка на син, кој го доби името Дарен, кое Тамара пред неколку месеци го откри ексклузивно во естрадниот магазин „Ексклузив“.

Тамара се породи во една скопска приватна клиника, а мајката и бебето се добро.

Пејачката убавата вест ја сподели преку социјалните мрежи.

Честитки и од тимот на 1ТВ!

Back To Top