skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева со полициска придружба замина за Гевгелија
Законски нејаснотии кој ќе управува со СЈО по приведувањето на Јанева
Судењето за „Монструм“ одложено за 5 септември
Се запали автубус на ЈСП во Ѓоче Петров
Косовското Собрание се самораспушти, се очекува датумот за избори
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Дали се сеќавате како изгледаше Анастасија Ражнатовиќ пред многу години? (ФОТО)

Дали се сеќавате како изгледаше Анастасија Ражнатовиќ пред многу години? (ФОТО)
  • 30.08.2018

Анастасија Ражнатовиќ неодамна ја сними својата прва песна “Совршен пар” која веќе стана голем хит и ја направи ѕвезда преку ноќ. Сепак, Анастасија и пред овој хит беше доста популарна поради својата харизма и убавина.

Таа многу потсетува со својот изгледа на својата мајка и важи за една од најубавите девојки на балканот. Но дали се сеќавате како изгледаше таа како мало девојче? Епа Анастасија реши да ве потсети!

Ќерката на Цеца објави фотографија на својот Инстаграм профил и ги воодушеви сите. Таа на сликата е мало девојче која позира во преубав фустан, а другата слика е од својот 18 роденден.

Back To Top