skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева со полициска придружба замина за Гевгелија
Законски нејаснотии кој ќе управува со СЈО по приведувањето на Јанева
Судењето за „Монструм“ одложено за 5 септември
Се запали автубус на ЈСП во Ѓоче Петров
Косовското Собрание се самораспушти, се очекува датумот за избори
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Денеска во „Ексклузив“: Ексклузивно интервју со Борче и Илчо Нечовски! (ВИДЕО)

Денеска во „Ексклузив“: Ексклузивно интервју со Борче и Илчо Нечовски! (ВИДЕО)
  • 25.04.2019

Крушата под круша паѓа: Таткото го напиша еден од најголемите хитови „Не кани ме“, а синот со Дупер направи бум на македонската естрада. Илчо и Борче Нечовски во „Ексклузив“.

За неа велат дека е сопственичка на најдобриот задник во нашата метропола: Мартина е подготвена да ве увери во тоа!

Една од најпродаваните авторки Винка Саздова за животот со своите ликови, но и за паралелниот живот на релација Скопје-Охрид!

Гледајте „Ексклузив“ денеска во 18:15 часот на 1ТВ.

Back To Top