skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Денеска во 18 часот седница на ЦО на СДСМ за кадровските промени
Последен ден од изборите во ЕУ, првичните резултати пред полноќ
Од среда започнува пријавувањето за социјална помош во центрите
Торонто влезе во големото НБА финале
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Денеска во „Ексклузив“: Ексклузивно интервју со Борче и Илчо Нечовски! (ВИДЕО)

Денеска во „Ексклузив“: Ексклузивно интервју со Борче и Илчо Нечовски! (ВИДЕО)
  • 25.04.2019

Крушата под круша паѓа: Таткото го напиша еден од најголемите хитови „Не кани ме“, а синот со Дупер направи бум на македонската естрада. Илчо и Борче Нечовски во „Ексклузив“.

За неа велат дека е сопственичка на најдобриот задник во нашата метропола: Мартина е подготвена да ве увери во тоа!

Една од најпродаваните авторки Винка Саздова за животот со своите ликови, но и за паралелниот живот на релација Скопје-Охрид!

Гледајте „Ексклузив“ денеска во 18:15 часот на 1ТВ.

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top