skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Орце се жалел, а Заев пријавувал за можниот рекет на бизнисмени?
Далгариан: Мицотакис ќе го блокира Скопје, онолку колку што ќе му дозволат НАТО и ЕУ
СИРИЗА: Среќно враќање во реалноста за Нова демократија
Димитров: Европеизацијата на Северна Македонија ќе биде позитивно и за Грција
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Денеска во Ексклузив: Гости во студио 2БОНА и Слаткар! (ВИДЕО)

Денеска во Ексклузив: Гости во студио 2БОНА и Слаткар! (ВИДЕО)
  • 14.03.2019
Македонскиот моден пар Цеце и Кристијан Ѓоргиеви за прв пат ја покажаа малата Кара Розмари пред јавноста.
 
Дијаманти им донесе милион прегледи на јутјуб и брзо растечки тренд на второто место. Гости во студио 2БОНА и Слаткар. Очекувајте емисија за паметење!
 
Гледајте Ексклузив денеска во 18:15 часот на 1ТВ.
Back To Top