skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Орце се жалел, а Заев пријавувал за можниот рекет на бизнисмени?
Далгариан: Мицотакис ќе го блокира Скопје, онолку колку што ќе му дозволат НАТО и ЕУ
СИРИЗА: Среќно враќање во реалноста за Нова демократија
Димитров: Европеизацијата на Северна Македонија ќе биде позитивно и за Грција
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Денеска во Ексклузив: Гости во студио Стефонатор и Џипи! (ВИДЕО)

Денеска во Ексклузив: Гости во студио Стефонатор и Џипи! (ВИДЕО)
  • 15.03.2019

Животот му удри шлаканица кога најмалку очекуваше.. Познатиот пејач Панки од Куку Леле за неговата улога како самохран родител..

Какви изненадувања подготвува за неговиот концерт..Влатко Лозановски Лозано пред нашата камера..

Милениците на помладата публика, Стефонатор и Џипи гости во студио.

Гледајте Ексклузив денеска во 18:15 часот на 1ТВ!

Back To Top