skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Алтернатива е новото име на партијата на Африм Гаши – Беса останува на Касами
Могерини: ЕУ ќе го поздрави историскиот успех на Скопје и Атина
Бугарија в среда ќе го ратификува Протоколот за НАТО
Северна Македонија денеска на агендата на министрите за надворешни на ЕУ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ

Денеска во „Ексклузив“: Водителскиот пар на љубовна вечера во ресторанот „ФОР“ (ВИДЕО)

Денеска во „Ексклузив“: Водителскиот пар на љубовна вечера во ресторанот „ФОР“ (ВИДЕО)
  • 12.02.2019
Нина го однесе Стефан на предвалентајнска вечера…водителскиот пар дегустираше љубовно мени!
 
Атрактивната пејачка Николија пред камерата на „Ексклузив“ си ја отвори душата…
 
Ви ги откриваме најплатените топ 5 македонски манекенки во светот денеска во „Ексклузив“ во 18:15 часот на 1ТВ

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top