skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Германски печат: ЕУ земјите подготвени да ја прифатат само Северна Македонија
Расмусен: Земјите од ЕУ не можат да ѝ ја негираат на Македонија иднината што ја бара
Шекеринска: Земјава за една година направи скок од 23 места во однос на стабилноста
Новата амбасадорка на САД во земјава положи свечена заклетва
Сведок од УБК: До системот за прислушување се пристапуваше и надвор од МВР, од поранешниот Аеро клуб
Министерството за правда ги објави извештаите од надзорот во судовите за АКМИС системот
ОН: Светот до 2050 година ќе брои 9,7 милијарди луѓе
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Денеска во Ексклузив: Ви ги откриваме најплатените инфлуенсери во Македонија! (ВИДЕО)

Денеска во Ексклузив: Ви ги откриваме најплатените инфлуенсери во Македонија! (ВИДЕО)
  • 07.03.2019
За нив велат дека се македонските Бекамови…Деспина го издаде Гача дека наши познати пејачки му праќаат експлицитни фотографии!
 
Таа е најбараната манекенка во моментот. Ексклузив во папарацо лов по атрактивната Бојана Њушкова.
 
Од забава до бизнис. Ви ги откриваме најплатените инфлуенсери во Македонија.
 
Гледајте Ексклузив денеска во 18:15 часот на 1ТВ!
Back To Top